نکاتی در مورد پنچر شدن لاستیک خودرو

صدمات ناشی از حرکت با لاستیک پنچر

 

در زمانی که لاستیک ماشین شما پنچر میشود مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که تا جایی میتوانید نباید با لاستیک پنچر حرکت کنید چون این کار باعث میشود لاستیک ماشین شما صدمات بسیار بیشتری ببیند و دیگر قابل تعمیر نباشد .

 

اگر در هنگام رانندگی دقت کنید بعضی از راننده ها خیلی شیک با لاستیک پنچر در خیابان در حال رانندگی هستند و وقتی به راننده اطلاع میدهید که لاستیک ماشینتون پنچره ، با لبخندی ملیح به شما میگویند میدونم . این ریلکس بودن راننده ضرر قابل توجهی به او خواهد زد .  

زمانی که لاستیک ماشین پنجر میشود در آن زمان  دیگر قابل استفاده نیست . کارشناسان میگویند که اگر زمانی که لاستیک ماشین پنچر میشود نقطه پنچری در قسمت آج لاستیک باشد می توانید لاستیک را پنچر گیری کنید و اگر نقطه صدمه دیده لاستیک در فضای آج و یا اطراف لاستیک باشد باید به فکر خرید لاستیک دیگری باشید .

 

در خیلی از این موارد دوستان آپاراتی لاستیک هایی که با این وضعییت مواجه میشوند را برای تعمیر قبول نمیکنند و میگویند دست در جیبتان کنید و لاستیک جدیدی بخرید .  

برندهای معتبر لاستیک سازی که لاستیک رادیال تولید میکنند برای آنکه استحکام لاستیک با لا برود نوار فولادی در داخل لاستیک قرار میدهند  و زمانی که شما با لاستیک پنچر حرکت میکنید این نوار های فولادی را نابود میکنید ، زمانی که این نوار های فولادی آسیب ببینند باید به فکر خرید لاستیک جدیدی باشید . لاستیک فروش های سطح شهر از خدایشان هست که شما لاستیک نو بخرید ولی اگر با انصاف باشند باید تمامی تقاط لاستیک شما را چک کنند که لاستیک ماشین شما قابل استفاد است یا خیر .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *